Siuntimas ir Pristatymas

Džiaugiamės galėdami suteikti išskirtines pristatymo galimybes į daugiau nei 200 pasaulio valstybių !

Todėl jeigu ir negyvenate Lietuvoje – puiku, nes mes pasirūpinsime, kad Jūsų užsakymas Jus pasiektų.

Svarbiausia mūsų užduotis = suteikti Jums nuostabią vertę + laimingas emocijas + geriausias paslaugas + sukurti šilčiausią mūsų tarpusavio ryšį.

Dėl pristatymo visiškai nesijaudinkite, nes pas mus JUMS sąlygos puikios:

❤️ SAUGUS SIUNTIMAS PASAULINIU MASTU ❤️


Kaip mes siunčiame ir pristatome prekes?

Mūsų pasiūloje esančių prekių gamintojų tinklą sudaro daug skirtingų gamintojų, kurie yra įsikūrę Jungtinėse Amerikos Valstijose, Europos ir Azijos žemynuose. Jūsų užsakymo siuntimo būdas priklauso nuo prekės, sandėlio vietovės, prekės svorio ir matmenų. Gavę užsakymą mes pradedame prekių paruošimo išsiuntimui procesą, o po jo išsiunčiame užsakymą Jūsų nurodytu adresu pristatymui. Priklausomai nuo valstybės ir kurjerio – JŪSŲ siuntinys pristatomas į artimiausią siuntinio atsiėmimo vietą arba į namus (Lietuvoje siuntiniai pristatomi į artimiausią pašto skyrių, artimiausius LP EXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatus, DPD kurjeriu, arba autobusu į autobusų stotį). Galėsite maksimaliai ramiai ir užtikrintai laukti Jūsų užsakytų prekių, nes kurjeris informuos apie siuntinio pristatymą JŪSŲ nurodytu telefono numeriu 🙂


Ar mes tikrai pristatome prekes visame pasaulyje?

Taip. Mes pasirūpiname saugiu siuntimu į daugiau nei 200 pasaulio valstybių. Todėl ar Jūs gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Londone, Čikagoje, o gal Ispanijoje ar kitur – Jums tai galioja 🙂

Tačiau, yra tam tikros teritorijos, kuriose mes neturime galimybės pristatyti prekių. Jeigu atsitiktų taip, jog Jūs užsakysite siuntimą į vieną iš tų teritorijų – mes iškart su Jumis susisieksime ir išspręsime klausimą geriausiu įmanomu būdu.


Kokia pristatymo trukmė?

Pristatymo trukmė priklauso nuo kelių faktorių: Jūsų nurodyto adreso + prekės sandėlio vietovės + produkto pagaminimo trukmės.

(Jeigu prekė yra turima) – Dažniausia pristatymo trukmė yra 1-5 darbo dienos ❤️
(Jeigu prekei reikalingas gamybos procesas) – Dažniausia pristatymo trukmė yra 2-3 savaitės ❤️

*Neįskaičiuojant 2-3 darbo dienų prekių paruošimo išsiuntimui proceso.


Kodėl man verta laukti užsakymo 2-3 savaites?

Jeigu Jūs esate žmogus, norintis geriausio gyvenimo savo augintiniui, tuomet Jums Mydog.lt naujovių parduotuvė taps mėgstamiausia vieta internete, nes užsakytos prekės teiks neįkainojamas emocijas bei jausmus, kurie išlieka visam gyvenimui !

Jeigu Jums pasakytų, jog už 2-3 savaičių Jūs patirsite tokį didžiulį džiaugsmą, šypseną, laimę ir/ar meilę, ko jau seniai nepatyrėte – ar lauktumėte ??❤️


Kaip dėl muitų?

Mes nesame atsakingi už išsiųstų prekių galimus muitus. Pirkdami mūsų prekes Jūs sutinkate dėl galimų muito mokesčių, kai prekės pasieks Jūsų valstybę. Tačiau nesijaudinkite, nes tokie atvejai yra labai labai retai įvykstantys.


Prekes gavau atskiruose paketuose.

Dėl logistinių priežasčių, prekės, esančios tame pačiame užsakyme kartais yra išsiunčiamos skirtinguose paketuose, net jeigu Jūs pažymėjote kaip bendrą pristatymą.


Draugai, jeigu atsakymų neradote čia – nepamirškite, kad mes norime Jums geriausio, todėl aptarnaujame, bendraujame 24 valandos 7 dienos per savaitę, kad tik Jums suteiktume maksimalią laimingą patirtį apsipirkinėjant parduotuvėje – Mydog.lt ❤️

Suteikite savo ir augintinių gyvenimams daugiau maloniausių emocijų ir jausmų išsirinkdami ko norite JAU ŠIANDIEN:

➡️ TOP Prekės ⬅️

PASKUBĖKITE išsirinkti ŠIANDIEN, nes kiekis ribotas ir rytoj gali norimos prekės nebebūti ⏰